Wielkanoc w górach, święta wielkanocne oferta

WIELKANOC W GÓRACH 2021 – święta wielkanocne kulig

Wielkanocny kulig z pochodniami i ogniskiem

Każda nasza oferta Wielkanocy w Górach zawiera standardowy pakiet atrakcji w cenie: noclegi, wyżywienie, bilet na termy podhalańskie, lampiony szczęścia, imprezę góralską z wyżywieniem i muzyką na żywo, dancing z zespołem w karczmie regionalnej, dodatkowo znajdą Państwo animacje dla dzieci , wielkanocne tradycje Podhala i oczywiście szykowanie koszyczka wielkanocnego. Ale nie wymieniliśmy jeszcze jednej atrakcji: wielkanocny kulig!

Święta w górach to i świąteczny kulig!

Kulig, ognisko, pochodnie, góralska muzyka, pieczenie kiełbasek – cieszą się dzieci, bawią się dorośli! Jeden z wieczorów wielkanocnego turnusu to “Wielkanoc z kuligiem”!  Transport? Dojazd? O to się Państwo nie martwią! Górale podjeżdżają pod ośrodek w którym Państwo mieszkają. Wsiadamy na wozy i ruszamy w drogę!

Pierwsza część to porządna przejażdżka – Góral na wozie rzuci sprośny dowcip, z chęcią wypije Państwa zdrowie – jak mu się podrzuci herbaty. Góral wie, że klienci lubią pośpiewać i posłuchać – więc bez krępacji prosimy go namawiać i zagadywać.

Po przejażdżce dojeżdżamy na leśną polanę, a tam czeka na Państwa nasz leśny szałas i ognisko! Z wozów wysiadamy i spokojnie udajemy się wysmażyć kiełbaski. Jak już pośpiewamy i potańczymy (to już kwestia Państwa humoru – o muzykę, kiełbaski, chlebek i dodatki zadbamy – napoje rozweselające we własnym zakresie!!!), a konie pojedzą i odpoczną, to wracamy na swoje luksusowe środki transportu.

Jeśli życzą sobie Państwo porobić ładne pamiątkowe zdjęcia, prosimy o ustalenie z woźnicą – przypilnuje koni i zdjęcia będą perfekcyjne!
Kiedy ognisko się skończy, prosimy  odebrać pochodnie! Pochodnie można odpalić od ogniska. Droga powrotna jest już krótsza, i odwieziemy Państwa bezpośrednio pod ośrodki.

 

Święta wielkanocne w górach kulig wielkanocny
Święta wielkanocne w górach kulig wielkanocny

Wielkanoc w górach