Wielkanoc w górach, święta wielkanocne oferta

Wielkanoc w górach – Biały Dunajec – OŚRODKI

Ośrodek JONIAK

Wielkanoc w górach ośrodek Joniak

Wielkanoc w górach - ośrodek JONIAK

Ośrodek PAŃSZCZYK II

Wielkanoc w górach, święta wielkanocne ośrodek PAŃSZCZYK II

Wielkanoc w górach - ośrodek PAŃSZCZYK II

Ośrodek KOMINEK

Wielkanoc w górach, święta wielkanocne ośrodek PAŃSZCZYK II

Wielkanoc w górach - ośrodek KOMINEK

Ośrodek U FURTOKA

Wielkanoc w górach ośrodek U FURTOKA

Wielkanoc w górach - ośrodek U FURTOKA

Ośrodek U ADRIANA

Wielkanoc w górach, święta wielkanocne ośrodek U AdrianaWielkanoc w górach, święta wielkanocne ośrodek U Adriana

Wielkanoc w górach - ośrodek U ADRIANA

Ośrodek MAŁGOSIA

Wielkanoc w górach, święta wielkanocne ośrodek MAŁGOSIA

Wielkanoc w górach - ośrodek MAŁGOSIA

W skrócie pisząc Biały Dunajec to idealne miejsce na święta wielkanocne w górach

10 minut do Zakopanego? Kilkadziesiąt stoków, setki tras turystycznych w okolicy? Spokój i cisza? Piękne widoki? Termy podhalańskie ? – czyli po prostu Biały Dunajec i Wielkanoc w górach!
Pragniesz tłumów i zgiełku?
Co chwilę jedzie bus, lub pociąg którymi dojedziesz do Zakopanego.
Chcesz pospacerować, zjeść coś regionalnego w przystępnej cenie, przejść się wzdłuż Dunajca – to wszystko znajdziesz na miejscu!
Biały Dunajec to idealne miejsce na rodzinne święta wielkanocne w górach!

Wielkanoc w górach – BIAŁY DUNAJEC

Biały Dunajec to z roku na rok coraz lepsze miejsce na wypady turystyczne w szczególności Wielkanoc w górach, sylwester w górach czy święta w górach. Doskonałe regionalne karczmy (polecamy karczmy Polaniorkę i U Furtoka, w których to nasi Goście spędzą podczas świąt wielkanocnych wesołe chwile w trakcie  imprezy góralskiej czy dancingu i skosztują pysznej kolacji), pizzerie, kilkadziesiąt tras spacerowych na miejscu i w okolicy, wypożyczalnie sprzętu, sklepy, baseny termalne, a wszystko to w malowniczej wiejskiej scenerii z przepięknym widokiem na Tatry i cudownym szumem Białego Dunajca w tle.

Turysta znajdzie tu wszystko czego dusza zabraknie a jego portfel nie przeżyje zakopiańskich katuszy. Wielkim plusem jest skomunikowanie Białego Dunajca. Autobusy, wszechobecne busy, a dla tych co nie lubią korków stacja PKP z której w 8 minut dojeżdżamy do Zakopanego.

Wielkanoc w górach – PODHALE

Gmina Biały Dunajec należy do regionu Podhala, którego granice wyznaczają Tatry, Gorce, Przełęcz Obidowa oraz Spisz i Orawa. Gmina leży na Pogórzu Spisko-Gubałowskim, co stanowi asymetryczny pas wzniesień pomiędzy obniżeniem Podtatrzańskim a kotliną Orawsko-Nowotarską. Gminę tworzą wsie: Biały Dunajec, Gliczarów Dolny i Górny, Leszczyny oraz Sierockie, jej obszar jest zamieszkały przez 6.300 osób. Na obszarze gminy przeważają powierzchnie bezleśne, dość długie zaleganie pokrywy śnieżnej oraz korzystne nachylenie stoków sprzyjają uprawianiu narciarstwa w sezonie zimowym. Na terenie Stołowego oraz Gliczarowa Górnego znajdują się liczne wyciągi narciarskie, zarówno stąd jak i z wierchów Pogórza Gubałowskiego można podziwiać rozległe widoki na Tatry, Gorce, Beskidy oraz kotlinę Orawsko-Nowotarską, co potęguje walory turystyczne zarówno zimą jak i latem.

Wielkanoc w górach