Wielkanoc w górach, święta wielkanocne oferta

WIELKANOC W GÓRACH – wieczór U FURTOKA

Dancing, kolacja i animacje dla dzieci w karczmie U FURTOKA

W jeden z wieczorów podczas świąt wielkanocnych w górach będziemy się hucznie bawić  w karczmie regionalnej U FURTOKA.
Szałas Regionalny został  wzniesiony według tradycyjnych metod budowlanych (ciesielskich) stosowanych w tym regionie, przy użyciu materiałów występujących na tych terenach tj. drewna okrągłego i kamienia rzecznego. Wystrój wnętrza karczmy odzwierciedla prawdziwą atmosferę góralszczyzny.

Na początek zaserwujemy Państwu góralską kolację z regionalnymi przysmakami. Pojawi się kwaśnica, pojawi się karczek grillowany z oscypkiem i żurawiną oraz dodatkami.

Jak już się posilimy, to pora poskakać niczym wielkanocne króliki. Tego wieczoru dla wszystkich dorosłych mamy gorący parkiet i (nie tylko) góralskie hity w wykonaniu rodzinnego duetu, zespołu MAX Z BUKOWINY – od wielu lat bawiącego naszych Gości podczas imprez góralskich. Czy to na święta w górach czy na sylwestra w górach Max z Bukowiny to gwarancja dobrej zabawy i utraty świątecznych kalorii.

Nie zapominamy o naszych najmłodszych!
Aby mogli się Państwo zrelaksować i spokojnie bawić, na piętrze karczmy dla wszystkich pociech przygotowane będą animacje i pisankowa UV PARTY.  Nasze sprawdzone na wielu imprezach animatorki zapewnią dzieciom doskonałą zabawę, a Państwu chwilę dla siebie.

Wielkanoc w górach, święta wielkanocne atrakcje
wielkanoc w górach animacje dla dzieci, święta z dziecmi

Karczma U FURTOKA

ul. Jana Pawła II 291
Biały Dunajec
www.ufurtoka.bialydunajec.pl

Wielkanoc w górach