Wielkanoc w górach, święta wielkanocne w górach

Wielkanoc w górach z dziećmi – atrakcje dla najmłodszych

Przyjeżdżają Państwo z dziećmi ?

Postaramy się aby były zadowolone i się nie nudziły!
Program świąt wielkanocnych w górach jest pełen atrakcji dla dzieci.

Wielkanocny kulig

Przejażdżka góralskimi wozami, ognisko i pieczenie kiełbasek, płonące pochodnie – wielkanocny kulig i uśmiech na twarzy każdego dziecka gwarantowany!

Impreza w karczmie U FURTOKA 
Gdy po przepysznej góralskiej kolacji dorośli bawią się na parterze podczas dancingu, na najmłodszych na piętrze karczmy czekają animatorki. Gry, zabawy i pisankowa UV PARTY (malowanie ciała farbkami UV i zabawa w świetle UV) dla dzieci sprawią, że to one nie będą chciały wracać do ośrodka!

Świąteczny koszyczek i malowanie jaj

Każdy pokój otrzyma od nas świąteczny koszyczek, jego wypełnieniem i przyozdobieniem zajmą się najmłodsi. W piątkowy wieczór lub po sobotnim śniadaniu (w zależności od ośrodka)  w ośrodku będą przygotowane jaja, farbki, pędzelki oraz wszystkie niezbędne materiały aby stworzyć  wypełnić najpiękniejszy wielkanocny koszyk!
Poszukiwanie wielkanocnych skarbów
Po niedzielnym  śniadaniu wielkanocnym czas na to co zajączki lubią najbardziej! Poszukiwanie poukrywanych na terenie ośrodka słodkich niespodzianek 🙂

Impreza góralska w karczmie Polaniorka
Podczas imprezy w karczmie dzieci mogą korzystać z atrakcyjnego, zadbanego  kącika dla najmłodszych.  W karczmie odbywać się będzie także pokaz tańca góralskiego do którego nauki zaprosimy wszystkie dzieci.

Baseny termalne

Idealne miejsce na zabawę dla najmniejszych, kompleks basenów termalnych oprócz gorącej wody i jacuzzi oferuje cała masę udogodnień i zjeżdżalni wodnych dla dzieci

Lany poniedziałek i “zemsta za święta”
Na początek wyposażymy każdego małego wojownika w niezbędny sprzęt, następnie potrzebny będzie obiekt, który zasłużył na porządnie lanie.
Tegoroczne święta w górach musieliśmy odwołać, Mikołaj nie zadziałał i cudu nie było. Więc zaprosimy go na Wielkanoc w górach – i czujemy, że będzie tego żałował 🙂

Lampiony
Atrakcja, którą kochają wszystkie dzieci, ekologiczne lampiony serca XL z papieru ryżowego, ekologiczna rozpałka, obręcze z drewna bambusowego (bez drutu). Wypuśćmy w niebo wszystkie nasze smutki i pogońmy je dobrymi życzeniami!

Poszczególne atrakcje mogą ulec zmianie ze względu na aktualny stan obostrzeń COVID 19.