Wielkanoc w górach, święta wielkanocne w górach

WIELKANOC W GÓRACH – REZERWACJE

Co trzeba zrobić aby zarezerwować Wielkanoc w górach??

1. Sprawdź dostępność miejsc i pokoi w interesującym Cię obiekcie – poprzez messengera, telefonicznie, lub za pomocą formularza kontaktowego w dziale KONTAKT.

2. Wypełnij i wyślij znajdujący się na dole tej strony Formularz Zgłoszeniowy

Po jego wysłaniu automatycznie system prześle na Państwa mail potwierdzenie wypełnienia i wysłania formularza rezerwacji na święta w górach. Następnie w ciągu 48h otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia rezerwacji wraz z danymi do uiszczenia zaliczki.
W przypadku braku możliwości przyjęcia rezerwacji w proponowanym przez Państwa kształcie, wysłane zostaną informacje na temat dostępności miejsc i wariantów.
Zdarza się, iż nasze wiadomości trafiają do zakładki SPAM – jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, zajrzyj do SPAMu w swojej skrzynce odbiorczej.

3. Płatności i potwierdzenia.
W otrzymanym od nas potwierdzeniu przyjęcia rezerwacji znajdą Państwo dane gospodarza ośrodka, adres ośrodka, oraz numer konta bankowego i wyliczoną kwotę za całość rezerwacji.
Po otrzymaniu maila potwierdzającego należy w ciągu 3 dni dokonać wpłaty zaliczki 200 pln / osoba.
Za uiszczenie zaliczek oraz dokonania pełnej płatności odpowiedzialna jest osoba dokonująca rezerwacji dla GRUPY !!!
Co tydzień w niedzielę wieczorem lub poniedziałek rano następujący po tygodniu w którym zaksięgujemy wpłatę, rozsyłamy mailowo potwierdzenia otrzymanych wpłat.
Rezerwacja pobytu świątecznego będzie ważna w przypadku uiszczenia zaliczki w wysokości 200 pln/osoba. W przypadku braku wpłaty zaliczki, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

Pozostałą część kwoty należy zapłacić do 18 marca b.r. na wysłane w potwierdzeniu rezerwacji konto.

4. Faktury
Wystawiamy faktury VAT marża – w przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o podanie w formularzu rezerwacji danych do faktury, zostaną one rozesłane mailowo w ciągu 7 dni od zakończenia imprezy.
Brak podania danych na etapie rezerwacji skutkować będzie nabiciem paragonu fiskalnego bez NIP i uniemożliwi późniejsze wystawienie faktury.

5. Przedłużenie pobytu
Istnieje możliwość rozszerzenia długości pobytu (wcześniejszy przyjazd, późniejszy wyjazd). Koszt osobodoby z wyżywieniem (śniadanie + obiad) to 70 pln.

Wielkanoc w górach: FORMULARZ REZERWACJI

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer pesel (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

  Miasto zamieszkania (wymagane)

  Kod pocztowy (wymagane)

  Ulica i numer mieszkania (wymagane)

  Preferowany ośrodek (wymagane)

  Ilość osób powyżej 10 roku życia

  Ilość dzieci 3 - 10lat

  Ilość dzieci do 3lat

  Proszę opisać preferowane pokoje

  BON TURYSTYCZNY

  VOUCHER

  FAKTURA