Wielkanoc w górach, święta wielkanocne oferta

WIELKANOC W GÓRACH – świąteczny kulig

Lany poniedziałek na basenach termalnych

Jest Wielkanoc, jest Lany Poniedziałek – musi być mokro!
Dla wszystkich naszych Gości w cenie świąt wielkanocnych zaproszenie na baseny termalne. 100 minut przyjemnego moczenia, jacuzzi i szaleństw w gorących wodach termalnych!

Do dyspozycji oddajemy cztery baseny z wysoko zmineralizowaną wodą termalną. Warto podkreślić, że woda która wypełnia nasze niecki basenowe ma najlepszą mineralizację wśród wód wykorzystywanych w celach rekreacyjnych na Podhalu. Temperatura wody utrzymywana jest w zakresie 30-38st.C i pochodzi z odwiertu IG1 eksploatowanego przez PEC Geotermię Podhalańską s. a. Łączna powierzchnia lustra wody wynosi 970 m2.

Oferujemy cztery baseny: dwa zewnętrzne i dwa wewnętrzne, trzy torowa zjeżdżalnia rodzinna  oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią dla dzieci. Ponadto baseny wyposażone są w wiele urządzeń do hydromasażu takich jak  bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery, urządzenia do masażu karku i części barkowej szerokimi i wąskimi strumieniami wody.  Dla amatorów szalonej jazdy i spragnionych wrażeń polecamy również zjeżdżalnię o długości ponad 55 m.

Woda termalna wypełniająca niecki basenowe w naszym obiekcie nie ma swojego odpowiednika wśród wód leczniczych na terenie Polski. Oto ważne dla zdrowia i zasługując na wyróżnienie składniki mineralne kąpieliska: potas, sód, magnez, wapń, żelazo, siarka.

WODA W TERMY SZAFLARY: zmniejsza otyłość i obniża nadwagę, eliminuje bezsenność, stabilizuje tętno, eliminuje choroby układu krążenia, eliminuje osłabienia i bóle głowy, obniża stres, poprawia samopoczucie,stabilizuje system nerwowy, przywraca wewnętrzny spokój i równowagę psychiczną, przyspiesza rekonwalescencję po zabiegach oraz wspomaga leczenie, poprawia wewnętrzną przemianę materii, reguluje gospodarkę hormonalną

święta wielkanocne, wielkanoc w górach baseny
święta wielkanocne, wielkanoc w górach baseny

Wielkanoc w górach