Wielkanoc w górach, święta wielkanocne oferta

WIELKANOC W GÓRACH – święta wielkanocne w Białym Dunajcu

WIELKANOC  W GÓRACH BON TURYSTYCZNY

Uprzejmie informujemy, iż akceptujemy płatności bonem turystycznym.
Mogą go Państwo wykorzystać czy to na etapie zaliczki, czy też przy dokonywaniu płatności końcowej za wielkanoc w górach!

dane naszej firmy:

2POINT Piotr Jeziorski
ul. Traugutta 129
71-300 Szczecin
NIP 6661859828
REGON 365118960

Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki Numer ewidencyjny: 25527;
Numer wpisu do rejestru: 60/19

 

Co to jest Bon Turystyczny?
Jak możemy przeczytać na stronie Ministerstwa Rozwoju www.gov.pl oraz Polskiej Organizacji Turystycznej www.pot.gov.pl, Bon Turystyczny to narzędzie, które ma ułatwić polskim rodzinom wyjazd na wakacje i pośrednio wesprzeć osłabioną branżę turystyczną.

Kto może skorzystać z bonu i jaka jest jego wartość?
Z bonu będzie mogła skorzystać osoba, która w dniu wejścia ustawy w życie będzie miała przyznane prawo do świadczenia wychowawczego lub dodatku wychowawczego określonych w ustawie o pomocy państwa w wychowaniu dzieci (mowa o tzw. 500+).

Osoba ta będzie mogła również skorzystać z bonu, jeżeli od momentu wejścia w życie ustawy do 31.12.2021 r. nabędzie wyżej wymienione prawa określone w pkt 1 na dziecko, któremu wcześniej nie były one przyznane.

Bon przysługuje rodzinom z przynajmniej jednym dzieckiem i rodzinom z dziećmi niepełnosprawnymi, bez względu na wysokość dochodów oraz rodzaj zatrudnienia.

Ważną informacją jest również fakt, iż jest on świadczeniem zwolnionym od podatku i nie wylicza się go w wysokość dochodu.

Bon ten w wysokości 500 zł może otrzymać jednorazowo każde dziecko, które nie ukończyło 18 roku życia. Poza tym dzieciom z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje forma dodatkowego świadczenia uzupełniającego bon również w wysokości 500 zł.

Jak odebrać bon turystyczny z ZUS?
Nie trzeba składać wniosku o bon turystyczny. Bon turystyczny należy aktywować elektronicznie za pośrednictwem serwisu PUE ZUS. W zakładce „Ogólny”, w menu bocznym będzie zakładka „Polski Bon Turystyczny”. „Aby aktywować bon, musisz podać swój aktualny adres e‑mail oraz numer telefonu komórkowego. Bon można aktywować w dowolnym momencie np. na kilka dni przed planowanymi wakacjami” – podaje ZUS.

Bon turystyczny. Jak płacić kodem?
W celu realizacji bonu do płatności za święta wielkanocne w górach:

– w odpowiednim polu formularza rezerwacji podają nam Państwo numer telefonu do osoby upoważnionej do płatności za pomocą Bonu Turystycznego, kod obsługi płatności, oraz kwotę, którą chcą Państwo zrealizować płatność za pomocą Bonu Turystycznego

– w momencie realizacji płatności za pomocą Bonu Turystycznego kontaktujemy się z Państwem telefonicznie

– po wprowadzeniu przez nas płatności do systemu ZUS otrzymują Państwo SMSem z ZUS kod potwierdzający

– podają nam Państwo kod potwierdzający, my zatwierdzamy płatność.

 

 

Szczegółowe informacje i odpowiedzi na pytania:

Szczegóły rządowego programu dostępne są na stronach : https://bonturystyczny.polska.travel/ oraz https://www.zus.pl/.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiadomosci-z-pot/bon-turystyczny-odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytania#i

Wielkanoc w górach